מאזדה יפן מקבלת את ה-‘Silver Top’ בעלת הגג האפור

מאזדה ממשיכה לרענן את המיאטה ומידי פעם היא מוציאה רמת אבזור יחודית שנמכרת במקביל עם גרסאות הבסיס. הפעם, מאזדה מוסיפה את הגוון האפור שנמכר בעיקר ביצרני גגות צד ג’ ומעולם לא הוצע כאופציה ללקוח ברכישת מיאטה חדשה.

המיאטה כמובן מוצעת עם גג זה לאחר שהיא עודכנה לאחרונה במתיחת פנים שכללה שדרוג הספק במנוע ה-2.0 ליטר, הגה טלסקופי וכיול מחדש במתלה האחורי, אך גג זה ועוד מספר שינויים אינם מופיעים בגרסאת ה-2.0 ליטר, אלא בגרסאת ה-1.5 ליטר שמשום מה, דיי פופולארית ביפן.

יחד עם הגג, מאזדה השילה מעט משקל מגלגלי ה-16 אינטש שמגיעים בגרסאת ה-1.5 ליטר. כל גלגל שוקל עתה כ-2.3 ק”ג, 800 גרם פחות מהמשקל המקורי שלהם ובגלגלים הקדמים מאזדה הרכיבה סט בלמי Brembo. המראות נצבעו בצבע המרכב, להבדיל מגרסאות אחרות של המיאטה שהמראות וקורה A צבועים בשחור בגימור מבריק ‘Piano’. מגוון הצבעים הסטנדרטי שקיים בחלק מדגמי החברה קיבל תוספת של צבע אפור-כחול ‘Polymetal gray metallic’ והוא ניתן לבחירה רק ברמת אבזור מיוחדת זו.

מאזדה גם עדכנה את מערכת המדיה כך שתתמוך ב-Android Auto וב-Apple carplay. מערכת העזר בבלימה בעיר עודכנה גם כן לטובת זיהוי הולכי רגל בתנאי תאורה קשים.

יש רמות אבזור מיוחדות שנמכרות רק בשווקים מסויימים ולעיתים אותן רמות אבזור גם זולגות לשווקים אחרים לכן קיים סיכוי שנראה את רמת אבזור זו מחוץ לאיים היפנים.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.